piątek, 16 stycznia 2015

Słowacja, Polska i PF

W tym tygodniu listonosz na prawdę mnie uszczęśliwia. Dziś po powrocie ze szkoły, na kuchennym stole znalazłam dwie koperty i 3 pocztówki. Są to wymiany za pośrednictwem PhotoFancy. Jedna koperta skrywała kartkę ze Spalonej i Słowacji od Natalii :) Druga natomiast miała w środku wyczekiwany list od Magdy!

Oravské Veselé- SŁOWACJA

Spalona
swap z Natalią

Poza tym w kopercie od Natalii znalazłam również ciekawą rozkładówkę z zawartą w niej mapą Wielkopolski z jednej i Wolsztyna z drugiej. Bardzo miła niespodzianka, serdecznie dziękuję :)Wiem wiem, beznadziejnie rozerwana koperta.. :c

photofancy od Kasi, Wioli i Kingi :)6 komentarzy:

 1. Zazdroszczę Słowacji, jeszcze ten kraj u mnie nie zagościł ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też Słowacji jeszcze nie mam ;-) Pocztówki sąładne, choć te z PhotoFancy chyba nie najlepszej jakości ... ale to pewnie wina użytych zdjęć:)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Klaudia, ja mam takie noworoczne postanowienie, aby codziennie wysyłać komuś pocztówkę z photofancy, więc jeśli chcesz jakąś dostać, daj znać, co by najbardziej Cię ucieszyło i napisz na sara.watrak@wp.pl
  Bardzo podoba mi się kartka ze Słowacji! Tak dużo zielonego :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ze Słowacji jest najładniejsza, też nie mam z tego kraju. A w Wolsztynie byłem, bardzo ładne miasteczko warte odwiedzenia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne pocztówki ;) Mi również podoba się kartka ze Słowacji! ;)
  We Wolsztynie byłam kilkukrotnie, jakieś 50 km dzieli mnie od tego miasta ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety zauważyłam, że Photofancy nie zawsze przysyła kartki z dobrej jakości zdjęciem :( Np. ta z jedzeniem, którą otrzymałaś ode mnie wyglądała dobrze i miała format, który zazwyczaj przysyłał mi ładne jakościowo pocztówki.
  Ja Twoją kartkę także dostałam, dziękuję! :)

  OdpowiedzUsuń